O sdružení Přehled článků Novinky Upgrade poštovního serveru - 2. fáze: přesun poštovních schránek na nový produkční server
Vážení členové.

Přinášíme nové informace týkající se přesunu poštovních schránek. Celá akce zabrala spoustu času a dalo to dost práce, aby vše fungovalo k naší spokojenosti. Bez komplikací došlo k přesunu všech poštovních schránek na nový poštovní server, který je součastí nového virtualizačního serveru. Na stránkách je již opraven odkaz na nový webmail, takže můžete přistupovat do svých schránek, tak jak jste byli zvyklí. Pokud webmail nepoužíváte vůbec, tak jste pravděpodobně nepostřehli žádnou změnu......a to je jen dobře :), protože to bylo naším cílem. Nyní shrneme novinky:

Adresa webmailu: http://mail.vdffree.cz

Novinky ve webmailu:
  • Nový vzhled.
  • Kalendář.
  • Možnost psaní zpráv v html formátu, prostřednictvím zabudovaného editoru.

Administrace vlastní poštovní schránky: http://mail.vdffree.cz/users/login.php

V administraci vaší poštovní schránky můžete:
  • Měnit přístupové heslo do schránky.
  • Nastavovat si aliasy své schránky.
  • Můžete svou schránku přepnout do "dovolenkového módu". Tento mód lze použít v případě vaší nepřítomnosti, kdy aniž by jste měli zapnutý počítač, tak poštovní server za Vás odešle zasilateli emailu zprávu, že jste momentálně nedostupní. Text zasílané zprávy si samozřejmě můžete plně měnit.
Doufáme, že budete spokojení s novým poštovním systémem. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, nebojte se zeptat. Pokud Vám bude nějaká funkcionalita chybět, dejte nám vědět a pokud to bude možné, rádi ji pro Vás zprovozníme.

Za Radu Sdružení VDFFREE

Libor Junek
místopředseda

Přihlášení