O sdružení Přehled článků Plánované výpadky Upgrade poštovního serveru - 1. fáze

Vážení členové.


Žádáme Vás aby jste si do 25.3.2010 zkontrolovali Vaše poštovní účty, zda nemáte uloženy zprávy v poštovní schránce. Jedná se o situaci, kdy přistupujete do schránky přes webové rozhraní ze stránek Sdružení VDFFREE.

Pokud přes webové rozhraní zprávy uchováváte, tak si je prosíme synchronizujte do osobních složek na lokálním počítači. Po uvedeném datu dojde k přesunu poštovních účtů na nový upgradovaný server s rozšířenými možnostmi, především s možností změny hesla k poštovnímu účtu. Při přesunu nelze přenést i obsah poštovních složek a to především z důvodu, že se najdou tací, jenž mají ve své poštovní schránce 12 GB dat a navíc nový systém není plně kompatibilní se starým. Nový prostředí emailu poznáte podle oranžové barvy. O nasazení budete informování emailem a na webu sdružení bude vystavena informace.


 

Pokud budete potřebovat pomoct se synchronizací zpráv do osobních složek počítače obracejte se s žádostí o pomoc na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Přihlášení